Leírás
Rövid ismertető: Csere index pár a spanyol V-parts-tól
Mihez ajánljuk: Univerzális termék
Tulajdonságok:
- M10 menet (felszereléshez 10 mm-es furat szükséges)
- Rövid kivitel 77 mm-es szárral
- A szett 2db indexet tartalmaz.
- E-jeles: A terméknek az Európai Unió területén érvényes regisztrációs száma van
Az elállásról és a garanciáról további részleteket az ÁSZF-ben vagy a rajzos vásárlói tájékoztatóban találsz.
Gyártó: A spanyol Vicma SA a robogó és kerékpár alkatrészekre szakosodott. Mindenféle robogóhoz biztosítanak alkatrészt. Vicma termékcsaládunk széles, és megfelelő választás, ha egyszerű pótalkatrészekre van szükség.
A termék vadonatúj, nem használt.
Raktáron lévő termék esetén a szállítás 1-2 munkanap. (Raktáron lévő termékeket darabszám jelöli, ha valami nincs készleten "Előrendelhető" felirat fog látszódni az "Elérhetőség" sorban a kép melleti szövegrészben.)
Előrendelés esetén a termék beszerzésének hossza általában 4-11 nap. E-mailben minden helyzetben tájékoztatunk a beszállítás várható idejéről.
Az ár a szállítás díját nem tartalmazza.
A szállítással kapcsolatos információkat az oldal alján, az Információk oszlopban találsz, vagy kattints IDE!